Vēsture

KL Shipping tika dibināts 2001.gadā, kā līnijas aģents Eiropas tuvsatiksmes operatoram Kursiu Linija. Vairākās valodās runājoša un pieredzējuša komanda ar augstu atbildības sajūtu veicināja biznesa attīstību, un kopš 2002.gada kompānija sāka piedāvāt ekspeditora pakalpojumus gan vietējiem, gan starptautiskiem klientiem.

2005.gadā tuvsatiksmes operatori tika nodoti līnijas filiālei Latvijā. Tikmēr KL Shipping ieguva tiesības pārstāvēt globālo Japāņu kuģošanas un loģistikas uzņēmumu Kawasaki Kisen Kaisha, Ltd, pazīstamu kā "K" Line. "K" Line ir viena no 15 vadošajām konteineru pārvadātāju līnijām pasaulē, kas papildus pārvalda mašīnu pārvadātāju, beramkravu kuģu, tankeru un sašķidrinātās dabasgāzes kuģu flotes. Kopējie pārdošanas apjomi kompāniju ierindoja starp 5 lielākajiem kuģu īpašniekiem pasaulē.

2006.gadā KL Shipping sāka attīstīt savu autopārvadājumu departamentu, strādājot ar savā īpašumā esošām mašīnām, kuras aprīkotas ar satelītnovērošanu, kas palīdzēja izveidot pakalpojumu augstākajā līmenī.

2008.gads tika atzīmēts ar jaunām iniciatīvām beztaras šķidrumu sūtīšanā ar "flexitankiem", sekmējot iepriekšējo pieredzi darbā ar ISO tankkonteineriem, kā arī ar pirmo KESS RO-RO kuģa pienākšanu Ventspils ostā.

2012.un 2013.gadā kompānija piedalījās Starptautiskajās izstādēs par Transporta un Loģistikas Pakalpojumu un Tehnoloģiju "TRANSRUSSIA", kas paplašināja klientu bāzi līdz tāliem reģioniem Krievijā.

 

Mūsdienās KL Shipping nodrošina sūtījumus uz un no jebkuras vietas pasaulē, apdrošināšanu, noliktavu pakalpojumus, dzelzceļa kravu ekspidēšanu, muitošanu, pārstāvību un klientu konsultēšanu loģistikas jomā. Mums ir visi nepieciešamie rīki, lai izveidotu pakalpojumu paketi, kas apmierinās katra klienta individuālās vajadzības.

Gadiem ejot, kompānijas darbībai paplašinoties un attīstoties, galvenās vērtības paliek nemainīgas - personiska attieksme pret katru klientu un augstākā līmeņa pakalpojums.